kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes pajisje mjekesore Aparate Oksigjeni

  Aparate per prodhim oksigjeni marka Philips per perdorim shtepiak. 1 - 5 litra / min. Pastertia e oksigjenit 92%. Me certifikate garancie dhe kolaudimi nga fabrika prodhuese.

  www.medicalzephyr.com

  Cel :0672008082

  Cel. : 0672008082
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: philips-everflo-oxygen-concentrator-500x500.jpg
S: 100
Madhesia: 25.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: concentrador-de-oxigeno-everflo-opi-philips-respironics-nuev-D_NQ_NP_648321-MEC20768921058_06201.jpg
S: 71
Madhesia: 31.6 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu