devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane,shes apartament me hipoteke 2+1, Kati 2,105 m²,135.000 Euro (SECRET GARDEN RESIDENCE,prane TEG)

  Zona/Rruga : TEG

  Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG.

  Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial me vila dhe bllok banimi.

  Perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 2 ballkone.

  Sip totale 105 m2, Kati 2 banimit ne kompleks,punime teper cilesore.

  Nese kerkoni qetesine absolute dhe luksin ky eshte apartamenti i duhur.

  Cmimi : 135.000 Euro

  Mundesi kreditimi nga banka 70% te vleres!  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: tegu 1.jpg
S: 1190
Madhesia: 90.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: teg u 2.jpg
S: 624
Madhesia: 80.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: tegu 3.jpg
S: 612
Madhesia: 77.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: tegu 4.jpg
S: 605
Madhesia: 33.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: teg 6.jpg
S: 604
Madhesia: 50.5 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar