Zona/Rruga : TEG

Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG.

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial me vila dhe bllok banimi.

Perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 2 ballkone.

Sip totale 105 m2, Kati 2 banimit ne kompleks,punime teper cilesore.

Nese kerkoni qetesine absolute dhe luksin ky eshte apartamenti i duhur.

Cmimi : 135.000 Euro

Mundesi kreditimi nga banka 70% te vleres!


Tarife agjensie 1% per bleresin.

Kontakt:

Cel. : 0694030502