kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Shkoder, shes 2 kamera Sony HXR-MC1500 1.500 Euro

  Kamerat jane ne gjendje shume te mire dhe kane nga 3 bateri secila me karikuesa origjinal me canta per secilen gjithashtu nga nje LED Video Light.
  Cmimi 750 euro secila.

  Cel. : +355 69 27 366 36
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: P1000010.jpg
S: 95
Madhesia: 25.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: P1000011.jpg
S: 65
Madhesia: 29.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: P1000012.jpg
S: 60
Madhesia: 28.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: P1000013.jpg
S: 57
Madhesia: 24.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: P1000015.jpg
S: 55
Madhesia: 28.9 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu