Kliko

 1. Standart Tirane, shes biciklete Citybikee sjelle nga Gjermania 17.000 Leke

  Biciklete e sjelle nga Gjermania, me goma 168 Rainbow, disqe 24 x 1.5 1.75 DRC, me frena Yin Xing, kompanjoli Saiguan dhe me amortizator Summer.

  Cmimi : 17 000 lek i diskutuar

  Cel : 0672883682
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: BIK101-7(a).jpg
S: 705
Madhesia: 35.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: BIK101-7.jpg
S: 277
Madhesia: 36.5 KB