Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Citybike Biciklete e sjelle nga Gjermania 17.000 Leke

  Biciklete e sjelle nga Gjermania, me goma 168 Rainbow, disqe 24 x 1.5 1.75 DRC, me frena Yin Xing, kompanjoli Saiguan dhe me amortizator Summer, cmimi 17 000 lek i diskutuar. Cel 0672883682
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: BIK101-7(a).jpg
S: 201
Madhesia: 35.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: BIK101-7.jpg
S: 86
Madhesia: 36.5 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu