Biciklete e tipit SWIFT 260TX, biciklete origjinale, ne gjendje shume te mire, e sjelle nga Zvicra, gomat CSTMTB CHAOYANG 26 X 1 .95, frena Alnova EDS linear, kompanjol Shimano tourney dhe amortizator LJ 400A, cmimi 25 000 lek i diskutuar. Cel 0699207059

Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  BIK101-6(a).jpg
S: 580
Madhesia:  35.6 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  BIK101-6.jpg
S: 147
Madhesia:  33.1 KB

Cel. : 0699207059