Biciklete e tipit BIKE CLASTY, biciklete origjinale e sjelle nga Gjermania, ne gjendje mjaft te mire, e pa perdorur ne Shqiperi, gomat 26 x 1.95 me disqe alumini Crosser double wall x3, frena Promax dhe me disk frenimi para, kompanjol Shimano, cmimi 23 000 lek i diskutuar. Cel 0684209382

Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  BIK101-5 (a).jpg
S: 557
Madhesia:  37.8 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  BIK101-5 (c).jpg
S: 116
Madhesia:  45.3 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  BIK101-5(b).jpg
S: 123
Madhesia:  44.6 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  BIK101-5.jpg
S: 112
Madhesia:  37.0 KB

Cel. : 0684209382