Biciklete e tipit MATRIX THUNDER , biciklete origjinale, ne gjendje perfekte, e sjelle nga Zvicra, gomat 26 x 2.1 me disqe alumini, frena Tektro dhe me disk para, kompanjol Shimano Deore dhe amortizator DV28, cmimi 24 000 lek i diskutuar. Cel 0675299998
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  BIK101-4 (A).jpg
S: 733
Madhesia:  42.4 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  BIK101-4.jpg
S: 238
Madhesia:  42.8 KB

Cel. : 0675299998