Biciklete e tipit WINNER, biciklete origjinale ne gjendje mjaft te mire, e sjelle nga Zvicra dhe e pa perdorur ne Shqiperi, gomat 26 x 1.95 me disqe alumini crosser double wall x3 , kompanjol Shimano dhe amortizator LJ2000 Rocket, cmimi 23 000 lek i diskutuar. Cel 0699228908

Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  BIK101-3 (a).jpg
S: 524
Madhesia:  36.3 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  BIK101-3 (b).jpg
S: 106
Madhesia:  39.0 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  BIK101-3(c).jpg
S: 114
Madhesia:  42.2 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  BIK101-3.jpg
S: 103
Madhesia:  38.7 KB

Cel. : 0699228908