Biciklete e tipit CHISEL ELEMENT, e sjelle nga Zvicra, biciklete origjinale dhe ne gjendje perfekte, gomat 26 x 2.00 me Disqe alumini, frenat e para me disk, kompanjol Aochida dhe amortizator dual suspension system, cmimi 22 000 lek i diskutuar. Cel 0675668684
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  BIK101-2 (a).jpg
S: 450
Madhesia:  36.0 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  BIK101-2.jpg
S: 112
Madhesia:  37.7 KB

Cel. : 0675668684