Biciklete e tipit X-TEAM ALLOY CILO, e sjelle nga Zvicra, biciklete origjinale dhe ne gjendje perfekte, gomat MISHELIN me disqe alumini 26 X 1.95, frena Alnova, kompanjol Shimano dhe amortizator KSK+, cmimi 19 500 lek i diskutuar, kemi gjendje edhe bicikleta te tjera. Cel 0696890943

Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  BIK101-1 (a).jpg
S: 529
Madhesia:  38.7 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  BIK101-1.jpg
S: 162
Madhesia:  39.6 KB

Cel. : 0696890943