Zona/Rruga : Astir,Unaza e RE

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit,Unaza e Re.Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe eshte me leje ndertimi,por ne pritje per hipotekim.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 7 katesh.Apartamenti shitet me cmim 60000 euro.

Cel. : 00355695291520