1. Standart Sarande, shes Scooter Piaggio Liberty Viti 2011, 600 Euro

  Ngjyra.....: blu

  Shes motor Liberty 49cc katerkohesh. Esht ne gjendje shum te mire pune dhe me letra te rregullta.

  Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit +355695355373  Cel. : +355695355373
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 39991412_718156981868636_7572565510840123392_n.jpg
S: 451
Madhesia: 34.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 40002205_2032219960421554_300582869598732288_n.jpg
S: 433
Madhesia: 53.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 39990213_2170003159886733_1294619850160734208_n (1).jpg
S: 369
Madhesia: 56.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 40075811_2143898059200051_4995654277918621696_n.jpg
S: 511
Madhesia: 23.9 KB