1. Standart Tirane, shes Vinxh platforme 16 m lartesi 5.000 Euro

    Vinxh me platform ( 280x180 ) Ngritje vertikale maksimale deri ne16 m. Me motor elektrik per levizje horizontale. Me hapje te kembeve mbeshtetese deri ne 1.5 meter maksimalja. Ne gjendje shume te mire. Pa demtime dhe pa saldime te perforcuara

    Cel. : 0692629624
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG-20180815-WA0001.jpg
S: 374
Madhesia:  58.0 KB