Thirrje pėr projekt propozime pėr produkte mediatike tėrheqėse mbi orientimin e karrierės tek tė rinjtė

RisiAlbania fton mediat e interesuara dhe kompanitė mediatike (tė cilat nuk janė mbėshtetur mė parė nga projekti)
tė zhvillojnė dhe tė hartojnė strategji dhe planin e biznesit pėr tė sjellė projekt propozime pėr produkte mediatike tėrheqėse mbi orientimin e karrierės tek tė rinjtė

Propozimet duhet tė dorėzohen nė anglisht ose shqip (preferohet nė anglisht) nė dy (2) kopje dhe nė CD
nė njė zarf tė mbyllur nė adresėn e projektit deri nė datėn 20 shtator 2018, deri nė orėn 17.00.

Pėr mė shumė informacion klikoni kėtu: http://www.risialbania.al/index/thirrje-per-projekt-propozime-per-produkte-mediatike-terheqese-mbi-orientimin-e-karrieres-tek-te-rinjte/