• Tirane, ofroj vend pune Arkitekt

DIMENSION me një experience 10 vjecare të stafit të saj në Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nëpërmjet shërbimeve të ofruara pëcjell për tregun e punës vlerat më të mira profesionale. Jeni individe në kërkim të karrieres tuaj apo kompani në kërkim të stafit më të mirë për ekipin tuaj, na kontaktoni për të bërë zgjedhjen e duhur. Në emër të një kompanie të suksesshme që operon në Shqipëri, në fushën e konceptimit të hapsirave duke ofruar një gamë të gjerë produktesh, DIMENSION po kërkon të rekrutojë kandidatë në pozicionin:

ARKITEKT


DETYRAT DHE PËRGJEGJËSITË


  • Arkitekti do te jete ne kontakt me klientet ne menyre qe ti sygjeroje atyre produktet si dhe te realizoje renderin per ambjentin qe ai kerkon te arredoje;
  • Ndjekja e procesit të montimit të klienti final;
  • Zyrat jane tek showroomi yne ne autostrade TR-DR.


KUALIFIKIMET DHE AFTËSITË E KËRKUARA

Edukimi: Të ketë mbaruar arsimin e lartë për Arkitekturë;

Eksperiencë Pune: Tre ose më shumë vite eksperience në Fushën e Arkitekturës;

Aftësi:

  • Të ketë njohuri të avancuara në Autodesk AutoCAD, 3ds Max, Visual Studio 3D;
  • Të ketë njohuri në Adobe Photoshop, Google SketchUp;
  • Të ketë njohuri të gjuhës Italiane dhe Angleze;
  • Të jetë i aftë për të krijuar raporte profesionale me klientet;
  • Të jetë efektiv dhe të punojë në grup;


Mirëpresim të gjithë kandidatet e interesuar të cilët mund të dërgojnë aplikimin e tyre (letër shoqëruese dhe CV në adresën: rekrutime@dimensionhr.al;
Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do të njoftohen për intervistë.

Afati i dorëzimeve të CV-ve është deri më 10 Shtator 2018


JU MIRËPRESIM!



Cel. : +355 67 46 47 484
 


Apply WhatsApp
Back
Top