kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Innovatech

  InnovaTech ėshtė shoqėri e cila nė bashkepunim me kompani ndėrkombėtare ofron shėrbime tė leverdishme pėr aktivitete qe duan tė rriten akoma mė shumė dhe kanė ambicie pėr njė treg tė gjerė veprimi.
  Disa nga shėrbimet qė mund tju ofrojmė janė: Programmim , dizenjim/zhvillim Webi gjithashtu dhe fushata marketingu online.
  Shėrbimi i pėrshtatshėm nga pofesionistėt e duhur mund tė rrisė pėrfitimet e gjeneruara nga aktiviteti juaj. Do kishim dėshirė tė bashkepunim me ju.
  Na kontaktoni nė:
  Web:
  http://innovatech.al/contact-form/
  Facebook:
  https://www.facebook.com/messages/t/innovatech.alb
  Email
  contact@innovatech.al
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180810-WA0003.jpg
S: 60
Madhesia: 14.7 KB