😍Samsung Galaxy J3/2017 11000 leke 😍
  • Transport falas nĂ« tĂ« gjithĂ« ShqipĂ«rinĂ«
  • MundĂ«si pagese me kĂ«ste, vetĂ«m me ID
  • KlientĂ«t e BKT&Credins,ndarja e pagesĂ«s ne 12 kĂ«ste
  • Garanci 3 muaj!
  • KllĂ«f, kufje dhe karikues,te perfshira!
Adresa 1: Rr. Petro Nini Luarasi 150 Metra mbi shkollën e baletit, përball Big Market
067 20 40 224

Adresa 2:
Rruga e Kavajës përballë policisë bashkiake
069 54 29 777

C'do dite« hapur 09-21