😍Samsung S9 47500 leke 😍  • Transport falas nė tė gjithė Shqipėrinė
  • Mundėsi pagese me kėste, vetėm me ID
  • Klientėt e BKT&Credins,ndarja e pagesės ne 12 kėste
  • Garanci 3 muaj!
  • Kllėf, kufje dhe karikues,te perfshira!Adresa 1: Rr. Petro Nini Luarasi 150 Metra mbi shkollėn e baletit, pėrball Big Market
067 20 40 224

Adresa 2:
Rruga e Kavajės pėrballė policisė bashkiake
069 54 29 777

C'do ditė hapur 09-21