😍Samsung S8➡36000 leke 😍
  • Transport falas nė tė gjithė Shqipėrinė
  • Mundėsi pagese me kėste, vetėm me ID
  • Klientėt e BKT&Credins,ndarja e pagesės ne 12 kėste
  • Garanci 3 muaj!
  • Kllėf, kufje dhe karikues,te perfshira!

Adresa 1: Rr. Petro Nini Luarasi 150 Metra mbi shkollėn e baletit, pėrball Big Market067 20 40 224Adresa 2: Rruga e Kavajės pėrballė policisė bashkiake069 54 29 777C'do ditė hapur 09-21