Pėrshkrimi i Kompanisė:

F&M Reklama ėshtė njė nga kompanitė kryesore nė tregun e reklamave nė Shqipėri, e cila ofron tė gjitha produktet dhe shėrbimet nė fushėn e reklamimit, ku pėrfshihen: tabela ndriēuese, printime dixhitale indoor/outdoor, punime me gėrma 3D, punime profesionale tė teknologjisė LED, reklama nė seri, billborde, karburante, stenda promocionale, artikuj promocionalė, reklama elektronike etj.

Detyrat dhe Pėrgjegjėsitė:

 • Menaxhimi i njė stafi prej 4 punonjėsish;
 • Tė menaxhojė tė gjitha funksionet e lidhura me financėn;
 • Tė zbatojė dhe ndjekė tė gjitha detyrimet ligjore financiare;
 • Tė rekomandojė vazhdimisht pėrmirėsime strategjike tė Departamentit tė Financės;
 • Tė menaxhojė magazinat nėpėrmjet stafit pėrkatės;
 • Tė zhvillojė njė sistem raportimi periodik pėr akses tė shpejtė nė tė dhėna financiare;
 • Tė mbėshtesė nivelin menaxherial nė iniciativa tė ndryshme.


Edukimi:

 • Tė ketė mbaruar studimet pas-universitare nė Financė-Kontabilitet ose degė tė ngjashme.


Kualifikime te tjera:

 • Tė ketė eksperiencė tė paktėn 5 vite nė Financė.
 • Njohuri shumė tė mira nė kontabilitet.
 • Tė njohė mire Legjislacionin Tatimor.
 • Tė ketė aftėsi pėr hartimin e pasqyrave financiare.


Aftesi te tjera:

 • Njohuri shumė tė mira tė paketės MS Office;
 • Preferohet me njohuri nė Alpha Web ose programe tė ngjashme;
 • Aftėsi pėr tė punuar me kolegė nė njė ambjent dinamik;
 • Dėshirė pėr tė mėsuar, pėr tė marrė iniciativa tė reja;


Aplikimi:
Jeni tė lutur tė dėrgoni CV tuaj nė adresėn: hr@fmreklama.al .