kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Elbasan, Shitet magazine 3 kat 4.500.000 Leke

    Shitet nje magazine 3 kat me sip 900 m2.Kati i pare 500 m2 ndersa kati i dyte dhe i trete nga 200 m2.Adresa lagja Shenkoll tek ish fabrika e bukes se shtetit Elbasan

    Cel. : 0695798332
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  1D5EBC57-3886-4E29-802D-A23E754A9E04.jpg
S: 38
Madhesia:  25.9 KB