😍Samsung S7 20.500 leke 😍


 • Transport falas ne te gjithe Shqiperine
 • Mundesi pagese me keste, vetem me ID
 • Klientet e BKT&Credins,ndarja e pageses ne 12 keste
 • Garanci 3 muaj!
 • Kllef, kufje, xham dhe karikues,te perfshira!
  Adresa 1:
  Rr. Petro Nini Luarasi 150 Metra mbi shkollen e baletit, perball Big Market
  067 20 40 224

  Adresa 2:
  Rruga e Kavajes perballe policise bashkiake
  069 54 29 777

  C'do dite hapur 09-21