kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane,Samsung dhe iPhone me cmimet me te mira  Celular.al eshte kompania lider e shitjes se telefonise celulare ne Shqiperi
  Ne sjellim kualitet perendimor,me cmimet me te mira

  Transport falas nė tė gjithe Shqipėrinė
  Mundėsi pagese me kėste, vetėm me ID
  Klientėt e BKT&Credins,ndarja e pagesės ne 12 kėste

  Garanci 3 muaj!
  Kllėf, kufje, xham dhe karikues,te perfshira!  iPhone 5S – 12'900 Leke
  iPhone 6 – 19'900 Leke
  iPhone 6 64 – 23'900 Leke
  iPhone 6 plus – 26'900 Leke
  iPhone 6S – 24'900 Leke
  iPhone 6S Plus – 33'500 Leke

  iPhone 7 – 42'900 Leke
  iPhone 7 128 – 46'900 Leke
  iPhone 7 Plus – 54'900 Leke
  iPhone 8 – 65'900 Leke

  Samsung S6 – 19'900
  Samsung S6 Edge – 23'900
  Samsung S6 Edge+ – 26'900
  Samsung S7 – 25'900
  Samsung S7 Edge – 31'900

  Samsung S8 – 47'900
  Samsung S8 Plus – 54'900
  Samsung S9 – 67'900
  Samsung S9 Plus – 77'900

  Samsung Note 4 – 17'900
  Samsung Note 5 – 25'900
  Samsung Note 8 – 59'900
  Samsung J7 2017 – 18'500

  ADRESA 1: IMPULS
  Rr. Petro Nini Luarasi 150 Metra mbi shkollėn e baletit, pėrball Big Market
  0672040224


  ADRESA 2: VERIZON
  Rruga e Kavajės pėrballė policisė bashkiake
  069 542 9777
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Logo bardh.png
S: 54
Madhesia: 17.0 KB