kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Telefona me keste,duke filluar nga 0% Interes,Transport falas ne te gjithe Shqiperine  Celular.al eshte kompania lider e shitjes se telefonise celulare ne Shqiperi
  Ne sjellim kualitet perendimor,me cmimet me te mira


  Transport falas ne te gjithe Shqiperine
  Mundesi pagese me keste, duke filluar nga 0% interes

  iPhone 5C ➡ 8500
  iPhone 5S ➡ 12000
  iPhone 5S/32 ➡ 12500
  iPhone 6 ➡18500
  iPhone 6+ ➡ 27000
  iPhone 6s ➡23500
  iPhone 6s/32 ➡ 25000
  iPhone 6s/64 ➡26000
  iPhone 6s+ ➡31000
  iPhone 6s+/32 ➡34000
  iPhone 6s+/64 ➡35000
  iPhone 7 ➡ 35000
  iPhone 7/128 ➡ 39000
  iPhone 7+ ➡ 49000
  iPhone 7+ 128 ➡54000
  iPhone 8 ➡ 52500
  iPhone 8+ ➡ 65000
  iPhone X ➡ 79000

  Samsung S4 ➡ 9500
  Samsung S5 ➡ 10500
  Samsung S6 ➡ 17000
  Samsung S6 Edge ➡20000
  Samsung S6 Edge+ ➡25000
  Samsung S7 ➡ 21000
  Samsung S7 Edge ➡ 27500
  Samsung S8 ➡ 38000
  Samsung S8+ ➡ 41000
  Samsung S9 ➡ 49000
  Samsung S9+ ➡ 56000

  Samsung Note 4 ➡ 15000
  Samsung Note 5 ➡22000
  Samsung Note 8 ➡ 50000
  Samsung Note 9 ➡69000

  Samsung J3 2016 ➡11000
  Samsung J3 2017 ➡ 12000
  Samsung J3 2018 ➡14000
  Samsung J7 2017 ➡ 15000
  Samsung j7 2018 ➡ 18000

  Samsung gear S3 Classic ➡24.000
  Samsung gear Frontier ➡24.000

  BKT&Credins,ndarja e pageses ne 12 keste
  Garanci 3 muaj!
  Telefona origjinale, jo refurbish, jo te ricikluar❗
  Gjendja 10/10 🥇
  Kllef, kufje, xham dhe karikues,te perfshira!

  Rr Petro Nini Luarasi 150m mbi shkollen e baletit
  0672040224

  Rr e Kavajes perballe policise bashkiake
  0695429777

  www.celular.al
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Logo bardh.png
S: 961
Madhesia: 17.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu