kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Telefona me keste,duke filluar nga 0% Interes,Transport falas ne te gjithe Shqiperine  Celular.al eshte kompania lider e shitjes se telefonise celulare ne Shqiperi
  Ne sjellim kualitet perendimor,me cmimet me te mira


  Transport falas ne te gjithe Shqiperine
  Mundesi pagese me keste, duke filluar nga 0% interes

  iPhone 5C ➡ 8500
  iPhone 5S ➡ 12000
  iPhone 5S/32 ➡ 12500
  iPhone 6 ➡18000
  iPhone 6+ ➡ 27000
  iPhone 6s ➡23000
  iPhone 6s/32 ➡ 24500
  iPhone 6s/64 ➡25000
  iPhone 6s+ ➡29000
  iPhone 6s+/32 ➡32500
  iPhone 6s+/64 ➡34000
  iPhone 7 ➡ 34500
  iPhone 7/128 ➡ 39000
  iPhone 7+ ➡ 47500
  iPhone 7+ 128 ➡51000
  iPhone 7+ 256 ➡ 55000
  iPhone 8 ➡ 52000
  iPhone 8+ ➡ 63000
  iPhone X ➡ 79000

  Samsung S4 ➡ 9500
  Samsung S5 ➡ 10500
  Samsung S6 ➡ 16500
  Samsung S6 Edge ➡19500
  Samsung S6 Edge+ ➡25000
  Samsung S7 ➡ 20500
  Samsung S7 Edge ➡ 25500
  Samsung S8 ➡ 36000
  Samsung S8+ ➡ 40000
  Samsung S9 ➡ 47500
  Samsung S9+ ➡ 55000

  Samsung Note 4 ➡ 15000
  Samsung Note 5 ➡22000
  Samsung Note 8 ➡ 46000
  Samsung Note 9 ➡65000

  Samsung J3 2016 ➡10500
  Samsung J3 2017 ➡ 11000
  Samsung J3 2018 ➡13000
  Samsung J7 2017 ➡ 14500
  Samsung j7 2018 ➡ 16500

  Samsung gear S3 Classic ➡24.000
  Samsung gear Frontier ➡24.000

  BKT&Credins,ndarja e pageses ne 12 keste
  Garanci 3 muaj!
  Telefona origjinale, jo refurbish, jo te ricikluar❗
  Gjendja 10/10 🥇
  Kllef, kufje, xham dhe karikues,te perfshira!

  Adresa 1 ) Rr Petro Nini Luarasi 150m mbi shkollen e baletit
  0672040224

  Adresa 2 ) Rr e Kavajes perballe policise bashkiake
  0695429777

  Adresa 3 ) Tek libri universitar , 100 m mbi sheshin Willson ne kryqezim.
  0672040226
  www.celular.al
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Logo bardh.png
S: 1094
Madhesia: 17.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu