Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Oferta e vjeshtes per celular  Celular.al eshte kompania lider e shitjes se telefonise celulare ne Shqiperi
  Ne sjellim kualitet perendimor,me cmimet me te mira

  Super Ofertat e vjeshtes

  Transport falas ne te gjithe Shqiperine
  Mundesi pagese me keste, duke filluar nga 0% interes

  iPhone 5C ➡ 10.900
  iPhone 5S ➡ 12.900
  iPhone 6 ➡ 19.900
  iPhone 6s/32 ➡ 29.900
  iPhone 7 ➡ 42.900
  iPhone 7/128 ➡ 46.900
  iPhone 7+ ➡ 54.900
  iPhone 8 ➡ 64.900
  iPhone 8+ ➡ 76.900
  iPhone X ➡ 94.900

  Samsung S4 ➡ 9.900
  Samsung S5 ➡ 13.500
  Samsung S6 ➡ 18.900
  Samsung S7 ➡ 24.900
  Samsung S7 Edge ➡ 31.900
  Samsung S8 ➡ 46.900
  Samsung S8+ ➡ 52.900
  Samsung S9 ➡ 58.900
  Samsung S9+ ➡ 68.900
  Samsung Note 4 ➡ 15.900
  Samsung Note 8 ➡ 58.900
  Samsung J3 2017 ➡ 13.500
  Samsung J7 2017 ➡ 17.900

  Apple watch 2 42mm ➡ 29.000
  Apple watch 3 42mm ➡39.000
  Samsung gear S3 Classic ➡28.000
  Samsung gear Frontier ➡29.000

  BKT&Credins,ndarja e pageses ne 12 keste
  Garanci 3 muaj!
  Telefona origjinale, jo refurbish, jo te ricikluar❗
  Gjendja 10/10 🥇
  Kllef, kufje, xham dhe karikues,te perfshira!

  Rr Petro Nini Luarasi 150m mbi shkollen e baletit
  0672040224

  Rr e Kavajes perballe policise bashkiake
  0695429777

  www.celular.al
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Logo bardh.png
S: 340
Madhesia: 17.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu