kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Oferta e vjeshtes per celular  Celular.al eshte kompania lider e shitjes se telefonise celulare ne Shqiperi
  Ne sjellim kualitet perendimor,me cmimet me te mira

  Super Ofertat e vjeshtes

  Transport falas ne te gjithe Shqiperine
  Mundesi pagese me keste, duke filluar nga 0% interes

  iPhone 5C ➡ 10.500
  iPhone 5S ➡ 13000
  iPhone 6 ➡19500
  iPhone 6+ ➡ 27000
  iPhone 6s ➡24500
  iPhone 6s/32 ➡ 27500
  iPhone 6s/64 ➡30000
  iPhone 6s+ ➡33500
  iPhone 6s+/32 ➡36500
  iPhone 6s+/64 ➡39500
  iPhone 7 ➡ 38000
  iPhone 7/128 ➡ 43.000
  iPhone 7+ ➡ 52000
  iPhone 7+ 128 ➡61000
  iPhone 8 ➡ 58000
  iPhone 8+ ➡ 69000
  iPhone X ➡ 89000

  Samsung S4 ➡ 9900
  Samsung S5 ➡ 13.500
  Samsung S6 ➡ 17500
  Samsung S6 Edge ➡23000
  Samsung S6 Edge+ ➡25500
  Samsung S7 ➡ 21000
  Samsung S7 Edge ➡ 29000
  Samsung S8 ➡ 41000
  Samsung S8+ ➡ 47000
  Samsung S9 ➡ 54000
  Samsung S9+ ➡ 58000
  Samsung Note 4 ➡ 16000
  Samsung Note 5 ➡23500
  Samsung Note 8 ➡ 53000
  Samsung Note 9 ➡75000
  Samsung J3 2016 ➡11000
  Samsung J3 2017 ➡ 12000
  Samsung J3 2018 ➡14000
  Samsung J7 2017 ➡ 15000
  Samsung j7 2018 ➡ 17000
  Apple watch 2 42mm ➡ 29.000
  Apple watch 3 42mm ➡39.000
  Samsung gear S3 Classic ➡28.000
  Samsung gear Frontier ➡29.000

  BKT&Credins,ndarja e pageses ne 12 keste
  Garanci 3 muaj!
  Telefona origjinale, jo refurbish, jo te ricikluar❗
  Gjendja 10/10 🥇
  Kllef, kufje, xham dhe karikues,te perfshira!

  Rr Petro Nini Luarasi 150m mbi shkollen e baletit
  0672040224

  Rr e Kavajes perballe policise bashkiake
  0695429777

  www.celular.al
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Logo bardh.png
S: 577
Madhesia: 17.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu