kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Bullgari Tur tre ditor ne Sofje 89 Euro

  Tur tre ditor ne Sofje
  Date :21 – 23 Shtator
  Cmimi: 89 Euro/personi
  Dita e parė: Nisja nga Tirana me autobus ne oren 05.00 te mengjesit, nė drejtim tė Maqedonisė. Gjatė rrugės pushime per kafe dhe drekė. Mberritja nė Shkup. Nisja nga Shkupi nė drejtim te Bullgarisė. Mberritja nė Sofje. Sistemimi dhe darka nė Hotel.
  Dita e dytė: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė nė Monumentet Kryesore te qytetit: Fillon nga Hotel Sheraton Balkan, Kisha St. Nedelia, Statuja St. Sofia, Kisha St. Petka Samardjiiska, Kisha Cifute Synagogue, Tregu Qendror, St. George Rotanda, Presidenca, Sheshi Battenberg, Galeria Kombėtare e Arteve, Teatri Kombėtar “Ivan Vazov”, Kisha Ruse, Monument i Ushtarėve tė Panjohur, Akademia e Shkencave Bullgare, Parlamenti, Monumenti i Mbretit Ēlirimtar, Kisha St. Sofia, Katedralja Alexander Nevski dhe Crypt. Darka ne hotel.
  Dita e tretė: Mėngjesi nė Hotel. Pas mengjesit nisja pėr nė Tiranė. Gjatė rrugės pushime tė shkurtra pėr kafe dhe drekė. Mberritja nė Tiranė.
  Ne cmim perfshihet:
  Udhetim me autobus komod
  Hotel me 3* me mengjes dhe darke
  Shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit

  Nuk perfshihet:
  Gjithēka qe nuk eshte permendur me siper
  Hyrje ne monumente dhe muzeume

  KUJTESE:
  ► Akomodimi ne dhome Teke (single) ka pagese extra ne varesi te hoteleve ku qendrohet.
  ► Nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar.
  ► Per realizimin e ketij udhetimi numri minimal i pjesmarresve eshte 20
  ► Ne rast anullimi te udhetimit klienti njoftohet 3 dite para
  ► Per rezervim, mund te paguani 50% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 7 dite para nisjes.
  ► Ne rast anullimi nga klienti pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
  ► Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: sofia bukur.jpg
S: 25
Madhesia: 12.0 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu