kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour France Zagreb – Ljubljane – Salsburg – Mynih – Paris – Milano 399 Euro


  Udhetim 8 ditor
  22 – 29 Shtator : 399 euro/personi13 – 20 Tetor :399 euro/personiVizitohen: Zagreb – Ljubljane – Salsburg – Mynih – Paris – Milano
  Dita e Parė: Nisja nė orėn 01:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes sė veprimeve doganore kufitare nė Muriqan, vazhdimi i udhėtimit gjatė rivieres sė Malit tė Zi. Do tė bėhet njė kalim nga Bar, Budva dhe Tivati, ku me traget do tė kalohet Gjiri i Kotorrit. Vazhdimi i udhetimit pėr nė Zagreb. Gjatė pasdites mbėrritje nė Zagreb. Guidė e shkurtėr e Zagrebit. Sistemimi nė Hotel.
  Dita e Dytė: Mėngjesi nė Hotel. Nisja nė mėngjes herėt pėr nė Ljubljanė. Ndalesė e shkurtėr nė Ljubljanė pėr rreth 2 orė, ku vizitohet Kryeqyteti Slloven me monumentet historike tė tij: Sheshi Presheren, kisha katolike e Anunciatės, Teatri i Operas, Parlamenti Slloven dhe Sheshi i Republikes, Katedralja e Shen Nikolles. Vazhdimi i udhėtimit nė territorin Austriak. Mbėrritja nė Salzburg. Vizitė e shkurtėr pėr 1h 30′ nė Salzburg ku do tė shikohen: shtėpia ku ėshtė lindur dhe rritur kompozitori i famshėm austriak Mozart, Opera e qytetit tė Salzburgut, Teatri i Marionetave, kalimi mbi lumin Salsa me pamjen nga keshtjella e Hohensalzburgut. Nisja pėr nė Mynih. Mbėrritja nė Mynih. Sistemimi nė Hotel.
  Dita e Tretė: Mėngjesi nė Hotel. Gjatė paradites, vizitė panoramike nė pikat turistike mė tė bukura tė Mynihut, si: shtėpia e birres ose Hofbrauhausi i famshėm, Teatri Kombėtar, Pallati Mbretėror, Marienplatz ku ndodhet bashkia e qytetit, Pallati Nymphenburg, Sheshet Olimpike, ku gjenden Muzeumi i BMW, Kulla Olimpike 290 metra e lartė. Nisja nė oren 12:30 nga Mynih me autobus pėr nė Paris. Ndalesa tė shkurtra gjatė udhėtimit. Mbėrritja nė Paris. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.
  Dita e Katėrt: Mėngjesi nė hotel. Vizitė panoramike e Parisit ku do tė shikohen: Harku i Triumfit, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive. Shėtitje nė Bulevardin e famshėm tė Champs Elysées dhe mundėsi pėr shopping, si dhe vizitė nė Muzeun e Luvrit. Kthimi dhe akomodimi nė hotel.
  Dita e Pestė: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė nė: Kopshtet e Luxemburgut, Katedralja Notre Dame, Tour Eiffel. Shėtitje panoramike ku do tė shikohen Panteoni, Opera de Garnier, Sheshi Bastille dhe Opera mė e madhe e Frances. Fjetja ne Hotel ne Paris.
  Dita e Gjashtė: Mėngjesi nė Hotel. Vazhdon udhėtimi pėr nė Milano ku vizitohen: Pallazo Sforzesco, Sheshi Duomo dhe katedralja e Milanos, Galeria e Vitorio Emanuele II, Teatri La Scala. Pas vizitės, Akomodimi ne hotel ne Milano.
  Dita e Shtate: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Venezias. Vizite ne qytet. Nisemi drejt Zagrebit. Akomodimi ne hotel ne Zagreb.
  Dita e Tete: Mėngjesi nė Hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Tiranes. Ndalesa tė shkurtra gjatė rrugės pėr tė pushuar. Mbėrritja nė Tiranė.
  Nė pagesė pėrfshihen:
  1. Udhėtimi me autobus
  2. Akomodimi nė hotel
  3. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
  4. Shėtitjet me autobus sipas programit.
  5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  1. Gjithcka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
  2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume. (Kosto 20 Euro Pallatet e Versajes, 13 Euro Muzeu i Luvrit, 17 Euro Kulla Eiffel)
  3. Udhėtimi dhe Hyrja nė Disneyland.
  4.Siguracioni jetes ne udhetim
  5. 20 Euro/personi taksa e qytetit Venezia

  #SHENIM
  ► Akomodimi ne dhome Teke (single) ka pagese extra ne varesi te hoteleve ku qendrohet.
  ► Nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar.
  ► Per realizimin e ketij udhetimi numri minimal i pjesmarresve eshte 20
  ► Ne rast anullimi te udhetimit klienti njoftohet 3 dite para
  ► Per rezervim, mund te paguani 50% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 7 dite para nisjes.
  ► Ne rast anullimi nga klienti pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
  ► Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.


  Udhetim 8 ditor
  22 – 29 Shtator : 399 euro/personi13 – 20 Tetor :399 euro/personiVizitohen: Zagreb – Ljubljane – Salsburg – Mynih – Paris – Milano
  Dita e Parė: Nisja nė orėn 01:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes sė veprimeve doganore kufitare nė Muriqan, vazhdimi i udhėtimit gjatė rivieres sė Malit tė Zi. Do tė bėhet njė kalim nga Bar, Budva dhe Tivati, ku me traget do tė kalohet Gjiri i Kotorrit. Vazhdimi i udhetimit pėr nė Zagreb. Gjatė pasdites mbėrritje nė Zagreb. Guidė e shkurtėr e Zagrebit. Sistemimi nė Hotel.
  Dita e Dytė: Mėngjesi nė Hotel. Nisja nė mėngjes herėt pėr nė Ljubljanė. Ndalesė e shkurtėr nė Ljubljanė pėr rreth 2 orė, ku vizitohet Kryeqyteti Slloven me monumentet historike tė tij: Sheshi Presheren, kisha katolike e Anunciatės, Teatri i Operas, Parlamenti Slloven dhe Sheshi i Republikes, Katedralja e Shen Nikolles. Vazhdimi i udhėtimit nė territorin Austriak. Mbėrritja nė Salzburg. Vizitė e shkurtėr pėr 1h 30′ nė Salzburg ku do tė shikohen: shtėpia ku ėshtė lindur dhe rritur kompozitori i famshėm austriak Mozart, Opera e qytetit tė Salzburgut, Teatri i Marionetave, kalimi mbi lumin Salsa me pamjen nga keshtjella e Hohensalzburgut. Nisja pėr nė Mynih. Mbėrritja nė Mynih. Sistemimi nė Hotel.
  Dita e Tretė: Mėngjesi nė Hotel. Gjatė paradites, vizitė panoramike nė pikat turistike mė tė bukura tė Mynihut, si: shtėpia e birres ose Hofbrauhausi i famshėm, Teatri Kombėtar, Pallati Mbretėror, Marienplatz ku ndodhet bashkia e qytetit, Pallati Nymphenburg, Sheshet Olimpike, ku gjenden Muzeumi i BMW, Kulla Olimpike 290 metra e lartė. Nisja nė oren 12:30 nga Mynih me autobus pėr nė Paris. Ndalesa tė shkurtra gjatė udhėtimit. Mbėrritja nė Paris. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.
  Dita e Katėrt: Mėngjesi nė hotel. Vizitė panoramike e Parisit ku do tė shikohen: Harku i Triumfit, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive. Shėtitje nė Bulevardin e famshėm tė Champs Elysées dhe mundėsi pėr shopping, si dhe vizitė nė Muzeun e Luvrit. Kthimi dhe akomodimi nė hotel.
  Dita e Pestė: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė nė: Kopshtet e Luxemburgut, Katedralja Notre Dame, Tour Eiffel. Shėtitje panoramike ku do tė shikohen Panteoni, Opera de Garnier, Sheshi Bastille dhe Opera mė e madhe e Frances. Fjetja ne Hotel ne Paris.
  Dita e Gjashtė: Mėngjesi nė Hotel. Vazhdon udhėtimi pėr nė Milano ku vizitohen: Pallazo Sforzesco, Sheshi Duomo dhe katedralja e Milanos, Galeria e Vitorio Emanuele II, Teatri La Scala. Pas vizitės, Akomodimi ne hotel ne Milano.
  Dita e Shtate: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Venezias. Vizite ne qytet. Nisemi drejt Zagrebit. Akomodimi ne hotel ne Zagreb.
  Dita e Tete: Mėngjesi nė Hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Tiranes. Ndalesa tė shkurtra gjatė rrugės pėr tė pushuar. Mbėrritja nė Tiranė.
  Nė pagesė pėrfshihen:
  1. Udhėtimi me autobus
  2. Akomodimi nė hotel
  3. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
  4. Shėtitjet me autobus sipas programit.
  5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  1. Gjithcka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
  2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume. (Kosto 20 Euro Pallatet e Versajes, 13 Euro Muzeu i Luvrit, 17 Euro Kulla Eiffel)
  3. Udhėtimi dhe Hyrja nė Disneyland.
  4.Siguracioni jetes ne udhetim
  5. 20 Euro/personi taksa e qytetit Venezia

  #SHENIM
  ► Akomodimi ne dhome Teke (single) ka pagese extra ne varesi te hoteleve ku qendrohet.
  ► Nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar.
  ► Per realizimin e ketij udhetimi numri minimal i pjesmarresve eshte 20
  ► Ne rast anullimi te udhetimit klienti njoftohet 3 dite para
  ► Per rezervim, mund te paguani 50% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 7 dite para nisjes.
  ► Ne rast anullimi nga klienti pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
  ► Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: PARIS.jpg
S: 45
Madhesia: 119.0 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu