kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Shiten Mobiljet e nje Shtepie 100.000 Leke

  Shiten mobiljet e nje shtepie ne gjendje shume te mire, dy divane qe jane dhe me hapje behen dopio, dy krevat tek bashke me dyshek, televizor, frigorifer, etazher, tavoline mesi bashke me dy tavolina te vogla.

  Ēmimi i shitjes per te gjitha eshte 100,000 lek te reja i diskutueshem.

  Pajisjet mund te shiten edhe te veēanta.

  Numer kontakti 0682012923  Cel. : +355682012923
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Divani 1.jpg
S: 160
Madhesia: 20.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Dollap_part 1.jpg
S: 125
Madhesia: 44.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Frigoriferi.jpg
S: 128
Madhesia: 34.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Dollap_part 2.jpg
S: 120
Madhesia: 33.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Televizori + Tavolina.jpg
S: 131
Madhesia: 26.0 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu