kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Aktivitet Call Centeri 30.000 Euro

  Ne rrugen e Elbasanit , perball postes shitet aktivitet call centeri me 64 postazione, 2 salla operative, recepsion, salle formazione, zyre administrative, servera te ngritur dhe funksional. Shume i mirembajtur dhe pozicion strategjik per rekrutim. Nji nder zonat me frekuentim me te shumte te te rinjve qe kerkojne te punesohen ne sektor te tille  Cel. : 0682591924
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 849d578a-0bb3-42d5-a1cc-5ec6250463a5.jpg
S: 73
Madhesia: 28.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 099275b5-a6e0-4c28-9434-238af43aefc8.jpg
S: 67
Madhesia: 38.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: c922ce48-eec2-4659-8852-bdaaf2cff4c5.jpg
S: 67
Madhesia: 25.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: fd8bd7f2-6312-48da-80c7-a136cb416776.jpg
S: 66
Madhesia: 31.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Reception 2.jpg
S: 67
Madhesia: 28.5 KB