devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart 115-Sarande,Shitet Apartament 2+1+A+BLK,Kati 3, pamje nga deti, Sip 64m²,Cmimi48'000euro, i diskutushėm, Pallat Ri, nė rr.Janaq Kumi krahu i Spitalit dhe Portit tė Sarandės,mbi zonėn Kodrra/mbi Stadium,10-minuta nė kėmbė nga qendra e Srandės/Leman

  Shitet:Apartament i tipit 2+1, ballkon, banjo,sip.64m2, kati 3-tė banim, ne njė Pallat tė Ri 11-katėsh, Vitit 2005-2006, rruga "Janaq Kumi"/nė krahun e Spitalit dhe tė Portit tė Sarandės, mbi zonėn Kodrra/mbi Stadium, 10-minuta nė kėmbė nga qendra e Srandės(Lemani)/ ose 5-minuta me autovetur, me pamje/shikim tė gjithė bregdetin e Sarandės(nga pėrroi i Ēukės, Ksamilin e Korfuzin) Sarandė. .
  Zona dhe Pallati.Zona e Spitalit, mbi Kodrra dhe rruga "Janaq Kumi" jane ndėr zonat e njohura dhe tė preferuara tė Sarandės, e mirė-sistemuar dhe integruara me tė gjitha arteriet kryesore tė Sarandės. Zona ėshtė me infrastrukture tė ribėrė komplet(rrugė, trotuare, ndriēim etj), zonė e qetė, e pastėr, e ajroshme, e ngritur nga deti dhe me pamje komplet nga deti, shumė afėr me Portin dhe qendrėn e Sarandės, me disa plazhe drejtimi buzė detit. Gjithashtu, kjo zonė ėshtė ngjitur edhe me stadiumin dhe terrenet sportive tė Sarandės. Pallati, gjendet nė krahun e majtė tė rrugės "Janaq Kumi",150m nga fillimi i rrugės(rrugės "Studenti") ndėrsa pozicioni/shtrirja e pallatit ėshtė nga jug-lindja(nga deti) dhe veri-lindja nga ku janė edhe hyrjet/shkallėt e pallatit. Pozicioni i pallatit, afėr me Spitalin, mbi zonėn Kodrra dhe mbi Stadiumin, mundėson shikimin nga tė dy anėt e gjithė qytetit tė Sarandės dhe komplet detin pėrpara. Pallat i Ri ndėrtim i viteve 2005-2006, me 11-kate mbi tokė, dhe me 2-hyrje(shkallė), shkallėt me dritė natyrale, me ashensor, administrator. Shkallėt dhe holli nė kat janė tė bollshme, nė ēdo kat ka nga 2 koridore(drejtime) dhe nė ēdo koridor me nga 3-apartamente. Mikro-zona ku gjendet pallati ėshtė e sisitemuar, me pamje relaksuese dhe shikohet lehtėsisht deti.
  Apartamet: tipit 2+1 me sipėrfaqe neto, nė Ēertifikatėn Pronėsisė 64m2,1-banjo, e 1-ballkon, 2-dhoma gjumi dhe pjesa ndėnjes/sogiorno me kuzhinėn, nė katin e 3-tė, tė hyrjes(shkallės) sė parė, nė koridorin majtas ashensorit. Apartamenti ėshtė me pamje nga deti(jug-lindje dhe jug-perėndim) me dritė tė bollshėme dhe lehtėsisht i ajrosshėm. Apartamenti ėshtė funksional dhe i rehatshėm nė shfrytėzim, me kuzhinė dhe pjesėn e ndėnjes tė kompletuar, banjo funksionale dhe dhomat pjesėrisht tė mobiluara. Me dalje nė ballkon tė njė dhome gjumi dhe tė pjesės ndėnjes/sogiornos, ballkoni formė llozhe me pėrmasa mesatare dhe pamje/shikim nga deti. Tė gjitha pjesėt e apartamentit, pėrveē banjos janė me dritė dhe ajrosje natyrale, i gjithe apartamenti me pllaka cilėsore, nė ngjyrė bezhė tė hapur, dyert e brendėshme prej druri ngjyrė kafe nė majltė, muret e tavanet tė drejta e ngjyrė tė hapura/bardhė, dritaret dhe dyert e ballkonit duralumin-pvc dopio-xham, ngjyrė bardhė.
  Pėrbėrja/planimetria apartamentit: Nga dera kryesore futesh nė hapsirė te hapur, ku drejt gjendet pjesa e ndėnjes/sogiorno me kuzhinėn( e kompletuar). Kjo pjesė me pėrmasa relativisht tė bollshme, nė formė drejtkėndore, me dritė natyrale(qė futet nga vetrata-derė-dritare e ballkonit), ku pjesa e ndėnjes lidhet me ballkonin nė formė llozhe, pėrmasa mesatare dhe pamje nga jug-lindja, deti. Gjithashtu nga pjesa e ndėnjes kalohet edhe nė njėrėn nga dhomat e gjumit, e kompletuar dhe me dritare nga deti.
  Nė tė djathė tė derės hyrėse ėshtė njė mini koridor qė tė ēon nė banjo-dush, komplet e kompletuar me tė gjitha paisjet dhe aksesorėt dhe nė gjėndeje funksionale, ndėrsa nė tė majtė tė minikoridorit gjendet dhoma tjetėr e gjumit, me pėrmasa mesatare, e kompletuar me njė dollap tė futur nė murė, me derė-dritare jug-perėndimi, e cila shėrben edhe pėr dalje nė ballkon.
  Muret dhe tavanet:Muret janė nė pėrgjithėsi tė drejta, tė suvatuara dhe tė lyera me ngjyrė tė hapura/bardha, ndėrsa tavanet normale, ngjyrė tė bardhė. Dyshemeja: e gjithe apartamentit ėshtė e shtruar me pllaka cilėsore, me ngjyrė bezheė tė hapura.
  Dyert e brendshme: prej druri, ngjyrė kafe nė mjalė, ndėrsa dritaret, dyert e ballkonit me plastike dopio xham, ngjyrė tė bardhė.
  Pėrdorimi i mėparshėm e aktual: Apartamenti ėshtė pėrdorur per pak vite nga pronarėt/tė zotėt dhe aktualisht ėshtė i destinuar pėr shitje, pasi pronarėt jetojnė nė njė banesė tjetėr.
  Dokumentacioni:Ēertifikatė Pronėsie dhe i shitshėm nė ēdo moment.
  Ēmimi Shitjes:Shitet me 48'000euro,i diskutushėm, shitet nė ēdo moment,
  Adresa:Rr. "Janaq Kumi" krahu i Spitalit dhe Portit tė Sarandės, mbi zonėn Kodrra dhe me pamje gjithe bregdetit tė Sarandės, 10-minuta nė kembė nga qendra (Lemani) i Sarandės.
  Cel: 0696281433 adgss
  **********************************************
  A&D General Services Studio (A&D.G.S.S-Imobiliare)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė ish-Ministrisė sė Shėndetėsisė, Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email:adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180724_095049.jpg
S: 538
Madhesia: 41.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180724_090704.jpg
S: 578
Madhesia: 45.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180724_090516.jpg
S: 299
Madhesia: 26.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180724_090801.jpg
S: 300
Madhesia: 55.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180724_091701.jpg
S: 326
Madhesia: 49.0 KB