Shitet biznesi Farmaci ngjitur me Qendren Shendetesore. Biznes i ngritur dhe klientele e sigurte me rimbursim. Prapa QTU me transport te rregullt publik nga qendra e tiranes.. Cmimi i diskutueshem.
Cel. : 0696070776