Pershendetje! Jam nje djale qe kam shume vite qe merrem me qente, ofroj sherbim per te shetitur qente tuaj ne rast se ju nuk keni kohen e duhur per kete gje.
Shetitja behet 1 ore e 30 minuta deri ne 2 ore ne dite. Nqs doni vetem nje shetitje teke vetem per nje dite os eper pak dite kushton 500 leke nje shetije.
Nqs doni qe une te shetis qenin tuaj gjithe muajin, cdo dite kjo do te kushtoj 13000 leke ne muaj.
Nuk ka problem nqs qeni eshte i sterilizuar apo jo, jam i afte per ti mbrojtur ata nga cdo qen tjeter si dhe garantoj qe qeni juaj qe nuk do haje gjera rruges, nuk do futet ne mbeturina apo ujera te ndotura. Jam i disponueshem nga ra 7 e mengjesit deri ne 20 te mbremjes.
Mirepres gjithekend qe ka nevoje per kete sherbim. Faleminderit.

E-mail : benard.brakaj@gmail.com ose facebook : Nardi Chef Nardi