kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Biznes internet kafe fotokopje tek juridiku 5.000 Euro

  Shes biznesin e internet kafes dhe fotokopje tek juridiku biznesi ka klientel te rregullt dhe te ngritur per 8 vite dhe shitet per arsye emigrimi.Qeraja mujore eshte 50.000 leke dhe shitja e biznesit eshte 5000€.per me shume info kontakt

  Cel. : 0694770611
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6A583ED0-D0A5-418F-91DE-E5A938D9982A.jpg
S: 131
Madhesia: 22.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9612EFE5-8608-441D-B212-6160D4AAF62E.jpg
S: 137
Madhesia: 39.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 814C7574-8548-4064-B80E-E3721F47D500.jpg
S: 126
Madhesia: 25.6 KB