kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi 5 Dite Plazh ne ⛱...#BUDVA...⛱... 179 Euro

  🏖🏄*♀ 5 Dite Plazh ne ...#BUDVA......
  🎏 Nisje dt. 8 GUSHT! 5 Dite! Cmimi €179
  Nisje dt.15 GUSHT! 5 Dite! Cmimi €169
  Nisje dt. 22 GUSHT! 5 Dite! Cmimi €169

  😴Akomodimi ne hotel 👑AUREL 4 Yje ne qender te qytetit
  Dita 1: ☛ Plazh ne Valdanos (Ulqin)
  Dita 2: ☛ Plazh ne ishullin Hawai (Budva)
  Dita 3: ☛ Plazh ne Ploce (Budva)
  Dita 4: ☛ Plazh ne Aqua Park Budva (Budva)
  Dita 5: ☛ Plazh ne Shen Stefan🎐 Ne Cmim Pėrfshihen:

  ➜ Transporti dhe te gjitha sheshtije sipas programit.
  ➜ Akomodimi per 4 nete ne hotel Aurel 4 yje prane qendres se Podgorices
  ➜ 4 Mengjese dhe 4 Darka te cilet shtrohen bufe ne restorantin e hotelit
  ➜ Asistence me guid shqiptare gjate gjithe udhetimit
  ➜ Transfertat hotel – plazh – hotel per te gjitha ditet sipas programit
  ➜ Taksat turistike per 5 ditet e qendrimit ne Malin e Zi

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: budva 2.jpg
S: 41
Madhesia: 44.8 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu