kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Vjeshtė nė Kryeqytetet Skandinave, 6 Ditė €599, Nisja mė 3 T 599 Euro

  Vjeshtė nė Kryeqytetet Skandinave, 6 Ditė €599, Nisja mė 3 Tetor.
  Vizita nė: Stockholm, Oslo, Gotenborg, Helsingborg, Helsingor, Copenhagen, Malmo.
  Fjetje 1 natė nė Helsingor, 1 natė nė Gotenborg, 1 natė nė Oslo dhe 2 netė nė Stockholm.
  Fluturimi me Avion Direkt Shkup - Malmo dhe Stockholm - Shkup. Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana nė Shkup, Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: OSLO.jpg
S: 22
Madhesia: 34.0 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu