Kompania ALGRAFIKA sh.p.k e themeluar ne vitin 1999, eshte kompania me e madhe tregtare, e pavarur ne tregtimin e artikujve te letres dhe te kartonave ne tregun Shqiptare ku gjithashtu operon me shitje qe nga viti 2015 dhe ne vendet si Kosove, Greqi, Maqedoni, Mal te Zi, etj.

Kerkon kandidate te kualifikuar per postin Menaxher Rajonal Shitje, I cili duhet te plotesoje kriteret e meposhtme:

Detyra specifike:- Kėrkon dhe synon klientė tė rinj, inicion planet e veprimit pėr t'u siguruar mundėsi tė reja pėr kompaninė
- Ėshtė pėrgjegjės pėr zhvillimin dhe kryerjen e aktiviteteve tė shitjes nė tregun e tij tė caktuar
- Pėrcakton kėrkesat e biznesit tė klientit dhe nėse produktet qė konsiderohen janė tė pėrshtatshme
- Mirėmban tė dhėna tė sakta pėr tė gjitha raportimet, shitjet dhe raportet e aktivitetit tė paraqitura nga mbikėqyrėsi i tij
- Mirėmban njohuri tė hollėsishme pėr produktet ose shėrbimet e kompanisė
- Pėrgatit pėrmbledhje/prezantime tė nevojshme pėr vlerėsimin pjesor/tė plotė tė Propozimit. Pėrdor mjete tė njohura pune si p.sh. MS Project, Excel, PowerPoint etj.
- Pėrmbush detyra tė reja tė caktuara nga kompania nė kuadėr tė arritjes sė misionit dhe qėllimit tė saj

Aftėsitė dhe kualifikime:


- Tė ketė kryer studimet e larta ( preferohen ato pasuniversitare gjithashtu) nė degėt e Menaxhim Biznesi
- Tė ketė tė paktėn 3-5 vjet eksperiencė pune nė profilin e studimeve tė larta tė kryera, dhe jo mė pak se 3 vjet I angazhuar nė shitje
- Njohje tė shkėlqyer tė gjuhės angleze

Avantazh pėrbėjnė:
- Ēertifikime nė fushėn e Menaxhimit
- Njohje tė mirė tė gjuhes serbe/greke


Tė tjera:
- Aftėsi prezantuese
- Aftėsi komunikimi me shkrim dhe me gojė
- Aftėsi nė pėrdorimin e mjeteve si MS Project, MS Visio, MS Excel,Finance 5
- I orientuar ndaj zbatimit tė afateve, aftėsi koordinuese dhe komunikim tė mirė nė grup

Pėr tė aplikuar ju lutem dėrgoni CV-tė dhe dokumente tė tjera qė vėrtetojnė kualifikimet tuaja nė adresėn e-mail: hr@algrafika.al