kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Jogging primi passi - Chicho

  Jogging primi passi - Chicho.
  Perdoret per te ndihmuar femijen ne hedhjen e hapave te pare, eshte me muzike dhe eshte dhe e paloseshme.

  Ēmimi 2500 leke

  Cel. : 0693621021
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 35884106_1362116127265672_871288782337343488_n.jpg
S: 66
Madhesia: 31.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 35970333_1362116193932332_753292415669895168_o.jpg
S: 34
Madhesia: 21.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 36188850_1362116257265659_1325190770243665920_n.jpg
S: 35
Madhesia: 43.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu