devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt Dhe Hapsira Te Bollshme!


  Ne zonen e Zoologjikut shitet super apartament 2+1+2 me sip 112m² planimetri te rregullt dhe hapsira te bollshme.
  Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banimi te nje pallati 4 katesh shume te mire i rrethuar me gjelberim dhe hapsira te
  sistemuara. Apartamenti organizohet ne nje hapsire te madhe ndenje me ambjentin e gatimit dhe ngrenies bashkangjitur,
  nje tualet me para dhome per lavanteri, pastaj kalohet ne nje koridor qe organizon pjesen tjeter te apartamentit ne dy
  dhoma gjumi dhe ne nje tualet tjeter te bollshem dhe me dritare. Zona ku ndodhet eshte e sistemuar shume mire,
  eshte mjaft e qete duke e bere nje ambjent ideal per banim.


  Kontakto tani ne nr: 0674032997 per nje vizite ne prone.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 62559939_2261601907210568_482530289986306048_n.jpg
S: 163
Madhesia: 20.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 64199602_2261602057210553_8331945153593868288_n.jpg
S: 157
Madhesia: 21.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 64603688_2261601843877241_1548019360096845824_n.jpg
S: 158
Madhesia: 15.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 64653387_2261601637210595_3366901541385535488_n.jpg
S: 256
Madhesia: 21.4 KB  


  RealDeal Properties

  Adresa: Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati i 2
  E-mail: info@realdeal.al
  Telefon: +355(0)674032997