1. Standart Durres, shes motoskaf MERCURY Viti 2000, 500.000 Leke

    Shesim motoskaf te kompletuar me letra te rregullta dhe me karrel te ri, tapiceri e re, motorri eshte Mercury 25 , gjatesia 4,7 m, gjeresia 1,9 m, , eshte e mologuar per 5 persona ne bord.

    Cel. : 0686082173
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  2.jpg
S: 477
Madhesia:  82.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  5.jpg
S: 265
Madhesia:  46.6 KB