kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, shes motoskaf MERCURY Viti 2000, 500.000 Leke

  Shesim motoskaf te kompletuar me letra te rregullta dhe me karrel te ri, tapiceri e re, motorri eshte Mercury 25 , gjatesia 4,7 m, gjeresia 1,9 m, , eshte e mologuar per 5 persona ne bord.

  Cel. : 0686082173
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 415
Madhesia: 82.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 233
Madhesia: 46.6 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu