kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Benz C Class Avantgarde Blue Eficency 220 Cdi, viti 2011,automat, 14500 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 110
  KM..........: 210000  Shitet Benz C Class Avantgarde Blue Eficency 220 CDI, viti 2011, kambio automatike, ngjyre gri, kompjuter bordi, klima, navi me ekran te madh, xhama-pasqyra elektrike, 10 airbag, 210.000 km origjinale me libėr servisi, tapiceri lekure, sensore parkimi para-prapa, sensor drite dhe shiu, disqe cerkin lega 17", ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, ekonomike, me dogane, i sapoardhur. Cmimi 14.500 Euro i padiskutueshem. Cel. 0684663487
  https://www.facebook.com/albano.tiro...CVEdu-o3vN5nyv

  Cel. : 0684663487
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 602
Madhesia: 37.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 280
Madhesia: 48.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 282
Madhesia: 46.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7.jpg
S: 309
Madhesia: 39.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9.jpg
S: 260
Madhesia: 45.1 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu