kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi 👉Margarona Royal Hotel, Preveza, 18-22 Gusht 2018 249 Euro

  Margarona Royal Hotel, Preveza, 18-22 Gusht 2018

  Cmimi 249 Euro


  Pershkrimi


  Pershkrimi

  Nje kombinim i shkelqyer i pushimeve relaksuese dhe ekskursioneve verore. Plazhet e mrekullushme te zones se Prevezes, shetitja me anije nga Lefkada deri ne Qefalonia, mbremjet me shetitje apo muzika ne baret a plazheve, ndeshjet e volejbollit ne plazh etj do te jene edhe kete vit pjese e programit te tureve tona.DITA 1. Tirane-Hotel-Preveza
  Nisja nga Tirana me autobus ne 05.00 te mengjesit. Kalimi i kufirit ne Qafe Bote, me 1 ose 2 ndalesa rruges. Mberritja ne hotel reth ores 14.30.
  Marrja e dhomave, kohe e lire ne dreke per plazh ose pishine.
  19.00 Darka ne hotel.
  20.30 Vizite me autobus ne qytetin e bukur te Prevezes.
  DITA 2. Plazh - Parga
  Pas mengjesit vajtje ne nje plazh (Beach Bar) afer hotelit me autobus. Mbas plazhit, ne dreke kthimi ne hotel.
  Dreka ne Hotel. Pas Dreke kohe e lire per te pushuar ose plazh perballe hotelit.
  18.00 Nisja me autobus per ne Parga. (43 km) Vizite e plote e fshatit te bukur, darka ne Parga (individuale).
  23.00 Kthimi ne Hotel.
  DITA 3. Shetitje me anije Lefkada
  Pas mengjesit nisja per NIDRI-LEFKADA. (55 km). 10.00 nisja me anije sipas itinerarit klasik, Meganisi-Porto Kaciqi-Kefalonia-Itaka etj...
  Kthimi ne Hotel ne darke, 20.00. Darka ne Hotel
  DITA 4. Plazh
  Pas mengjesit plazh afer hotel (Mango - Beach Bar). Dreka e lire.
  Darka he hotel. Pas Darke mbremje me muzike ne hotel.
  DITA 5. Hotel-Tirane
  Pas mengjesit nisja per ne Tirane. Kthimi do te behet nga Kakavia, duke bere nje ndalese Qendren Tregtare (HM, Intersport, Jumbo, Ikea). Kalimi i kufirit nga Kakavia.
  Dreka ne Dervican (individuale).
  Paketa perfshin:
  • 4 nete akomodim ne hotel.(Margarona Royal Hotel 4*)
  • Mengjesi + Darka.
  • Transporti me autobus vajtje ardhje nga Tirana.
  • Ekskursionet me autobus Parga, Lefkada, Preveze.
  • Ekskursioni me anije ne Qefalonia, Itaka..etj
  • Shoqerues dhe guide gjate gjithe udhetimit.

  SHENIM: Taksa turistike 1.5 euro/dhome/nate nuk perfshihet ne cmim.Femije 0-6 Vjec 75 Eur
  Femije 6-12 Vjec 190 Eur
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: margarona_1-300-330.jpg
S: 28
Madhesia: 19.9 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu