kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes krevat per bebe, me dyshek dhe aksesor. 10.000 Leke

  shes krevat bebeje 0-4 vjec,ngjyre pana, i pershtatshem per cuna dhe goca.
  krevat eshte i pajisur me 4 sirtare per te vendos sendet e bebit.
  gjithashtu ka dhe dyshek, si dhe dysheket anesor per mbrojtjen e bebit, qe mos te vritet ne krahet anesor te krevatit.
  i pajisur me tyl, per tja vendos siper qe e lejon te jete i ajrosur, por e mbron nga mizat ose insektet e ndryshme.

  krevati eshte me lekundje, dhe krahet anesor nuk levizen

  eshte perdorur me pak se dy muaj, se djali s'ka qendruar ne krevat te tij fare.  Cel. : 0672001254
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-08-01 at 16.42.31 (1).jpg
S: 225
Madhesia: 19.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-08-01 at 16.42.32.jpg
S: 133
Madhesia: 20.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-08-01 at 16.42.33 (1).jpg
S: 143
Madhesia: 23.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-08-01 at 16.42.33.jpg
S: 142
Madhesia: 16.8 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu