kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi LEFKADA, datat e nisjeve per paketat, 4, 5, 8 ditore: 219 Euro

  LEFKADA, datat e nisjeve per paketat, 4, 5, 8 ditore:
  Datat e nisjeve per programin 4̲̲̲ ̲̲̲d̲̲̲i̲̲̲t̲̲̲o̲̲̲r̲̲̲:̲̲̲
  ► 26 Korrik, 2, 9, 16, 23 Gusht - €219
  ► 30 Gusht 6, 13 Shtator - €179

  Datat e nisjeve per programin 5̲̲̲ ̲̲̲d̲̲̲i̲̲̲t̲̲̲o̲̲̲r̲̲̲:̲̲̲
  ► 29 Korrik -€280
  ► 5, 12, 19, 26, Gusht -€280
  ► 2, 9 Shtator -€240

  Datat e nisjeve per programin 8̲̲̲ ̲̲̲d̲̲̲i̲̲̲t̲̲̲o̲̲̲r̲̲̲:̲̲̲
  ► 26, 29 Korrik - €499
  ► 2, 5, 9, 12, 16, 19, 23, 26 Gusht - €499
  ► 30 Gusht 2, 6, 9, 13 Shtator - €419

  Nė cmim pėrfshihet:
  - Transporti me autobus komod.
  - Akomodimi nė hotel Lefkas Blu 4* me pishine dhe plazh privat
  - Mėngjesi dhe darka
  SOLE TRAVEL & TOURS

  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, sa kalon ish- Ambasaden Jugosllave , krahu tjeter (Perballe Parukeri "Merita") Tirana, Albania
  E-mail: soletravel@hotmail.com
  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6056944/696153704
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lefkada 3.jpg
S: 43
Madhesia: 9.7 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu