kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Plazh dhe Kroēiere nė Ishujt Grekė, 8 Ditė €759, Nisja mė 27 759 Euro

  Plazh dhe Kroēiere nė Ishujt Grekė, 8 Ditė €759, Nisja mė 27 Gusht.

  Ndalesa nė Mykonos, Milos, Santorini, Kretė dhe Samos ose Kushadasi.

  Ēmimi pėrfshin: Transporti Vajtje Ardhje me Autobus nga Tirana nė Athinė,


  Udhėtimi dhe Akomodimi nė Kroēieren Celestyal nė Ultra All Inclusive, Shfaqje, Karaoke, Hyrja nė Disko, Pishinė, Sauna dhe aktivitete tė ndryshme nė Kroēiere, Transfertė nė Oia, Santorini dhe Ekskursion dhe Vizitė nė Efes, Kushadasi, ose Pythagorion, Samos, Taksat Portuale dhe Bakshishet.

  Fėmijėt dhe Tė Rriturit e Tretė dhe tė Katėrt nė Kabinė pėrfitojnė zbritje tė konsiderueshme.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: santorini beautiful.jpg
S: 12
Madhesia: 60.3 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu