kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Paisje per palester

  Per kedo qe don te investoj ne kete fushe dhe qe te mos kete vonesa ne hapjen e bisnesit ky eshte nje super OKAZION. Shiten pajisjet komplet te nje palestre,Veglat jane ne gjendje shume te mire. Te intersuarit mund te kontaktojne ne cel qe te kene mundesin ti shikojne veglat pastaj te bejne dhe vleresimin. Veglat shiten komplet te pandara.jane 28 makineri gje e cila eshte shune e mjaftueshme per nje palester. Plus komlet kardion e cila eshte e perber nga 5 pista vrapi profesionale ne gjendje shume te mire plus bicikleta, pluis Stepa. dhe brenda cmimin jepen 8 boliere per 8 dushe dhe dollapet e zhveshjes meshkuj femra, dhe nje vitrin per produktet plus nje tavoline recepsioni.

  Cel. : +355692042496
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180807_145356.jpg
S: 118
Madhesia: 35.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180807_145419.jpg
S: 79
Madhesia: 18.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180807_150129.jpg
S: 82
Madhesia: 32.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180807_145520.jpg
S: 82
Madhesia: 23.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180807_145722.jpg
S: 85
Madhesia: 36.9 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu