kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes frigorifer Ngrohes dhe ftohes Termoelektrik model TK-20T 50 Euro

  Ngrohes dhe ftohes Termoelektrik model TK-20T
  Shume I pershtatshem per ambjente zyre, shtepie gjithashtu funksional edhe per automjetin tuaj, mjete lundrimi etj.

  Parametrat :
  Voltage : 220-240V ~ 50-60Hz / 12V
  AC/DC Power : 60/40W Cooling, 50/40W Heating
  Volume : 20 Litra


  Kontaktoni per me teper detaje

  Cel. : +355676071107
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: $_72.JPG
S: 125
Madhesia: 10.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: $_72 (1).JPG
S: 89
Madhesia: 13.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: $_86.JPG
S: 90
Madhesia: 59.5 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu